Recenze Carneo

Saša Saša

Přidáno: 4. února 2021

• bez drátů, velká výhoda
  • ovládání přímo na nich
  • za ty malé peníze opravdu super zvuk

Skvělá cena, baterka vydrží celý film, někdy celý den, podle používání. Zvuk je fakt dobrý, opravdu dostačující.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. února 2021

• výdrž baterie
  • senzor sundání z ruky
  • možnost propojení více hodin navzájem, když mají kamarádi stejný typ
  • spárování
  • reklama v aplikaci

Nám vydrží baterie skoro 3 dny a to používám automatickou lokalizaci každou hodinu. Když si syn dá hodinky z ruky dolů, okamžitě o tom vím. Má kamaráda, který má stejné hodinky. spolu si je propojili a mohou si navzájem volat a pod. Spárování s aplikací mim trvalo asi 3 minuty. Vše proběhlo hladce a bez problémů. V aplikaci jsou občas reklamy, ale je možné si zaplatit za 3.49EUR za rok - zrušení reklam. Za ty peníze to za to stojí.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. února 2021

• Design
  • Velikost, akorát na dětskou ruku
  • Výdrž baterie
  • Odposlech
  • Kdykoliv jí mohu zavolat
  • Zatím nic

Opravdu krásný design. Dali jsme dítěti na výběr z několika modelů hodinek, ale tento s kulatým displejem jsou asi nejkrásnější. Dcárka se od nich neví odlepit :) Máme ji pod kontrolů ve škole i když je venku. Max. což nám vydržely na jedno nabití bylo 2 a půl dne, ale měli jsme zapnutou automatickou lokalizaci, i krokoměr. Předpokládám, že v šetřícím režimu by vydržely déle. Zatím jsme s nimi spokojeni. Doporučuji SIM kartu nano. Jakýkoliv paušál s daty a možností volání, nebo dobíjecí kartu. Spotřeba dat není velká, asi 50MB za měsíc.

Ověřený zákazník Electro World GABRA79

Přidáno: 2. února 2021

Zakoupeno v Electro World

Sice je tam typ mojí tv, ale nefungoval.

Alan Alan

Přidáno: 1. února 2021

• Konektivita velmi dobrá, rychlé spárování
  • bezkabelové řešení
  • dobrej zvuk

za tuto cenu velmi dobrý sluchny, pokrok jde kupředu, to se mi líbí

Mariuš Mariuš

Přidáno: 1. února 2021

• funkce vyhledávání
  • focení

Na začátek je zbytečné kupovat děcku drahé hodinky za 5-10 tisíc, natož pak mobilní telefon. Toto se nám zdálo jako příjemná varianta, kdy je to levné a má to spoustu těch důležitých funkcí.
Po nastavení s mobilem to fachá už dobře, vyhledávání, volání těch nejdůležitějších věcí a focení. Nic víc jsme nepotřebovali. Doporučujeme.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

• Hodinky přišly poškrábané, slabá vydrž baterie, poblikávají, velice špatná citlivost na dotek

Katka Katka

Přidáno: 26. ledna 2021

• lokalizace gps a gsm
  • pogumované, tedy voděvzdorné a nárazuvzdorné

Pro dítě skvělá první volba, moc se nám to líbilo, takže jsme to koupili. Dneska to nosí denně a občas si i voláme, hlavně víme, kde je a co dělá.

Evika Evika

Přidáno: 26. ledna 2021

• Bezdrátové
  • velmi pěkné vzhledově
  • Ovládání přímo na kabelu
  • křidélka u toho
  • vynikající zvuk

Celkem dobré, i výdrž mi stačí během dne, než se vybijí. Mají vynikající zvuk, pro mě naprosto dostačující. Velmi pěkné a vydrží.

Eva B Eva B

Přidáno: 24. ledna 2021

• moc pěkný zvuk
  • vydrží celé běhání s baterií
  • pěkný design

Normální sluchátka, ale pěkné funkce, baterka drží, nečekám celodenní zábavu, ale na ty klasické věci vydrží jednou za den, pak se nabíjí jak telefon.
Velmi pěkný zvuk, příjemně se nosí v uších, nepřekážejí. Doporučuji

Eva B Eva B

Přidáno: 24. ledna 2021

• telefonování přes hodinky
  • trasa sledování hodinek
  • výdrž baterie
  • jen 2 barvy

Pro dceru dostatečné, lepší než mobil, řada funkcí, které odpovídají popisu. Velkou výhodou je, že podporují volání a přitom to není smartphone. A GPS sledování dcery na dálku v mobilní aplikaci na mojem telefonu.

Ověřený zákazník Electro World GABRA79

Přidáno: 23. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

Bohužel ovladač nefunguje s mojí televizí sharp, i když by měl. Raději jsem zakoupila ovladač určený přímo na mou tv.

Carneo S9 Boost

Carneo S9 Boost

Krušina Krušina

Přidáno: 21. ledna 2021

• dost energie sbalené i na cesty
  • konektí to po celé místnosti, neřeším po spárování celé hodiny
  • krásný zvuk

Nechtěl jsem předražená sluchátka, a nechtěl jsem ani nic šitového, ale tyhle jsou fakt funkční a i docela pěkný, zatím se mě na to každej ptal.
Má to docela dost energie, takže poslouchám a mluvím a zvuk moc pěknej. Na denní šolíchání to stačí, udělal jsem si radost a fakt to za to stálo.

Luky Luky

• množství funkcí
  • vyžaduje stabilní internet (jako všechno vlastně), ale nekouše se
  • je to jako mobil v televizi

Pro moje staré rodiče ideální stav, nemuseli si kupovat novou chytrou televizi. Kdysi měli dost drahou, tlustou televizi, která slouží perfektně, sice to mají propojené s soustavou reproduktorů a DVD a všechno možný, ale cokoliv dalšího pro připojení k TV byl problém a skylinky atd jsou drahé.
Tohle je ideal varianta pro ně, klidně se to dá zapnout, vypnout, přerušit. Má to množství funkcí, vyhledávání programů a využívá to prostě jenom internet. Dneska už je každej internet silnej, takže není co řešit.

Korbelářka Korbelářka

Přidáno: 21. ledna 2021

• podpora při sportování a hubnutí
  • měření EKG a srdeční frekvence, dost zajímavý
  • notifikace z mobilních aplikací

Původně to měla být pomůcka na hubnutí, měření a řešení aktivit a spaní a tak, ale nakonec to je výkonný pomocník. Má dost pěkný displej, měří tlak a další věci k srdci, dá se ponořit do vody a nic se nestane.
Baterka mi vydrží při velkym vytížení několik dní, jinak skoro týden.
Měřím spálené kalorie, a příchozí notifikace z aplikací, když něco dělám a nechci držet mobil.
Je to taková light verze chytrých hodinek, ale dá se použít kdykoliv a kdekoliv, má dobrou baterku a sportovní funkce a když se s tím něco stane, tak vzhledem k ceně to není taková ztráta, jako když se stane něco s chytrými hodinkami za hodně tisíc.
Pro moje potřeby podpory hubnutí a zahřívání při sportu naprosto dostatečné.

Korbelářka Korbelářka

Přidáno: 21. ledna 2021

• komunikace s dítětem bez mobilu
  • výdrž baterky den dva
  • pomůcka pro bezpečnost

vetřídě ve škole už to všichni měli, tak i my jsme museli zakoupit. Ale nelitujeme, funkce jsou dost dobré, funguje to všechno, jak se popisuje.
Nabíjení je přes microUSB kabel, ten se dá přímo do nabíječky mobilu, a za chvíli je nabito.
Dcera hrozně spokojená.

Carneo S8

Carneo S8

Vorel Vorel

Přidáno: 20. ledna 2021

• asi nejlepší zvuk za poslední roky
  • malý a schovatelný
  • přenositelná krabička

Dokovací stanice je velká výhoda, spárování přes modrozub probíhá v řádu sekund.
Nejkvalitnější zvuk, co jsem za poslední roky měl. Opravdu dobré.
Baterka vydrží něco okolo tří hodin, možná dva a půl poslechu, ale na to čas zase nemám kromě večera, takže vystačí na celý den a ještě ráno. Nabíjení je za chvíli, neměřil jsem, ale tak hodina a něco to bude.
Ovládání přímo na sluchátkách. Super produkt.

Carneo StreetDragon 1

Carneo StreetDragon 1

Joe Velic Joe Velic

• přenosné
  • kvalitní čistý zvuk
  • rychle použitelné kdekoliv
  • super cena a výkon

Dost užitečná věc, jsem ráda, že jsem to koupila, protože nikdy jsem neměla takový zvuk a hlavně hlasitost, když se jenom dá mobilní teleofn na hlasitej odposlech nebo na hlasito.

Je to hodně snadný a rychlý, na použití kdekoliv, v létě, ale i když jsme jenom líný zapnout reprostoustavy v bytě. Už jsem s tím i uspávala děti, a rozhodně nemusely mít telefon s hudbou u hlavy.
Zvuk je kvalitní, čistý, provedení odolné, nezašpiní se.
Za pár stovek hodně dobrá koupě!

Jitka B Jitka B

Přidáno: 20. ledna 2021

• funguje ihned po zapnutí s televizí
  • udělá chytrou televizi i z obyčejné televize
  • několik možností na propojení

Docela rychlé a jednoduché, načítání androidu netrvá nijak dlouho. Menu pak je snadné a ovladatelné, funguje to jako klasická televize.
Tak jednou nebo dvakrát do měsíce se to musí restartovat, ale nevíme, jestli to je internetem, nebo provozem.
Funguje dobře.

Jitka B Jitka B

• rychlé spárování
  • trasování dítěte
  • snadné ovládání
  • možnost s ním mluvit

Celkem levná hračka, ale přitom funkční, která volá s dítětem a nemusíme mít mobil.
Jsme celkem za to dost rádi, naše nejmladší si to osvojila rychle. Je tam i historie pohybu, focení, komunikace. Za nás 1*.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]