Recenze Carneo

Martina Martina

Přidáno: 11. srpna 2021

• krokoměr přesnější než ten v mobilu
  • ostatní funkce dobré
  • nabíjení druhý či třetí den, ale asi vydrží víc
  • synchronizace s aplikací bez problému

Funguje jak má, rychle se připojí a synchronizuje. Levný a funkční

NikiD NikiD

Přidáno: 11. srpna 2021

vyhovují, fungují jak mají. Komunikace s dítětem na táboře na dálku. Nabíjení co druhý den. Užitečné zařízení

Duban Duban

Přidáno: 11. srpna 2021

• funguje i pro nejnovější Samsung televizi

rychlé dohledání a hned fungoval. Máme nejnovější Samsung televizi 55 palců

Jarda Jarda

• funkce
  • výdrž baterie

Po týdnu používání hodnotím jako slušné zařízení za miniaturní cenu. Prvotní nastavení proběhlo fajn, jen s jedním dotazem na technickou podporu. Poradili a je vše fajn. Spokojenost.

Jarda Jarda

Přidáno: 10. srpna 2021

• našel moji LG televizi rychle

funguje, jen je třeba občas měnit baterky a na začátku spustit vyhledávání. Skvělá cena.

Vorel Vorel

• dobře reagují
  • přesně měří
  • odolné, nic je nezničí, teda aspoň já ne
  • laciné, cena libová

Pěkné, levné, funkční. Aplikace snadno ovladatelná, za ty peníze si není na co stěžovat. Používám denně. Baterka drží i několik dní.

Luky Luky

• hlídání dítěte
  • signály chytí v podstatě kdekoliv
  • intuitivní aplikace

Dítě si vyhraje a my jsme v klidu. Spokojenost i s baterií. Koupeno po posledním lock-downu, než šlo zase do školy.

Kateřina Kateřina

Přidáno: 10. srpna 2021

• psaní a volání přímo z hodinek, skvělá funkce
  • baterka drží několik dní, průměrně až 3 dny
  • spárování a aplikace v pořádku, a to jsem IT analfabet

Fungují dle očekávání a nízké ceny, velmi dobře. Chtěla jsem natočit video, ale nemám na to držák.
Spárování bez problému, nevím kdo má jaký mobil, ale u Samsungu A5 v klidu. Baterie vydrží cca 2-3 dny, funkce odpovídají, celkově jsem spokojená, nechtěl jsem žádné drahé hodinky.
Nejlepší funkcí je telefonování a psaní zpráv přímo z hodinek. Opravdu doporučuju.

Carneo Gear+ CUBE

Carneo Gear+ CUBE

Lída Lída

Přidáno: 10. srpna 2021

• levná cena, hodně funkcí
  • doplněk k hubnutí
  • měří kalorie, tep a čas a kroky, dost dobře

Koupeno pro manžela, doplněk k hubnutí, prostě dobré levné hodinky, žádné přebytečné funkce.
Měří spálené kalorie, kroky, čas při sportování (jestli se tomu tak u nás dá říct) a tlak. Zatím je spokojený a já taky.

Carneo BT-269

Carneo BT-269

Zdeněk Zdeněk

Přidáno: 10. srpna 2021

funguje dle očekávání, bluetooth má celkem dosah do dalších místností. Super je poslání zvuku do sluchátek, v noci nikoho nerušíte.

Daniel Daniel

Přidáno: 10. srpna 2021

přišlo poštou, zapnuto, televize ovládaná. Stačilo projet kanály a vše v pořádku, za tu cenu super lidovka. Doporučuju.

Alan Alan

Přidáno: 9. srpna 2021

• rychlé mobilní a gps vyhledání
  • komunikace na dálku
  • trasování a sledování,
  • za ty peníze skvělý
  • pouzdro odolné
  • baterka vydrží několik dní

Fungují skvěle, opravdu dobrý dohled nad dítětem. Rychle vyhledává, baterka drží několik dní. Dají se pořídit obstojné fotky. Za nás velká spokojenost
Pásek se neničí ani nešpiní, pouzdro zůstává voděodolně i po častějším nabíjení.

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2021

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

velmi rychlé doručení, k dostání i díly na starý model vysavače

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. června 2021

Zakoupeno v kak.cz

• velmi agresivní Android aplikace, pomocí které se hodinky ovládají - reklamy se zvukem (nejdou vypnout ani za úplatu), běh na pozadí (aplikace nejde rozumným způsobem vůbec vypnout), z toho plynoucí vybíjení baterie mobilu, čínské nápisy, aplikace vyžaduje přístup k souborům telefonu, logu volání a dalším věcem - povolit něco takového je vysoké bezpečnostní riziko
  • občas hodinky nezachytí signál GPS, takže lokalizace pomocí wifi/lbs je samozřejmě nepřesná, ale to je obvyklé u všech zařízení tohoto typu
  • hodinky neumožňují přijímat textové SMS

Reakce značky Carneo

Dobrý den. Pravděpodobně používáte nesprávnou aplikaci. Aplikace Carneo GUARD je k dispozici na google play i Appstore. Nedisponuje reklamami. Aplikace vyžaduje pouze povolení, které jsou potřebné k tomu, aby vám poskytovala správně všechny funkce, kterými disponuje. Povolení k fotkám jsou nutné k tomu, abyste si uměli uložit fotky vytvořené na dálku do alba. Všechny podobné aplikace, které pracují z dětskými GPS hodinkami přes vzdálený server vyžadují naprosto stejné povolení. Komunikace mezi hodinkami a aplikací probíhá přes zabezpečený server, který se nachází v Amazon, Německo. Co se týká povolení běhu na pozadí je to z důvodu, aby vám mohla aplikace posílat upozornění, chatové zprávy a pod. Jinak to není technicky možné. Hodinky nepřijímají SMS zprávy z bezpečnostních důvodů, aby nemohl kdokoliv vaše dítě kontatovat, případně obtěžovat. Vy, jako rodič můžete dítěti posílat chatové zprávy "text, nebo zvukové" přímo z aplikace. Dokonce disponují funkcí, která vám jako rodiči zobrazuje v aplikaci všechny SMS zprávy, které byly poslány na hodinky, abyste měli kontrolu nad tím, kdo a jakou zprávu se snažil do hodinek poslat. Co se týče GPS přijímače. Hodinky disponují nejmodernějším GPS, přijímačem, který se v hodinkách používá. Pokud nemáte signál GPS, je to způsobeno pouze tím, že nejste na volném prostranství a satelitem GPS zamezují ve spojení nějaké předměty "střecha, vysoké stromy a pod".

Ověřený zákazník Electro World JaMa1961

Přidáno: 6. června 2021

Zakoupeno v Electro World

Jako universalni na tv nefunguje
Ale vklidu jsem vratil

Carneo S5

Carneo S5

Přidáno: 8. května 2021

Zakoupeno v Electro World

• Vnučky jsou úplně unešené.Krásná sluchátka.Fungují skvěle.Doporučuji.
Carneo S9 Boost

Carneo S9 Boost

Přidáno: 25. dubna 2021

Zakoupeno v Electro World

• Dobrý zvuk, výborně drží při sportovních aktivitách.

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Péca

Přidáno: 24. března 2021

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Jsem spokojený s produktem a dodáním,který jsem si u Vás objednal.Jenom by mě zajímalo jakou mají tyto baterie výdrž(léta).Používáno tak 1-2 týdně.
Carneo Prime GTR

Carneo Prime GTR

Anežka Anežka

Přidáno: 22. února 2021

• jak dělaný pro Covidovou éru - měření teploty i kvality spánku :-)
  • hodně funkcí, včetně GPS signálu a SMS notifikací
  • celkem přesné měření
  • nízká cena
  • kvalitní provedení pásku, ciferníku i těla hodinek

Mají více funkcí, než moje předchozí Apple hodinky (značně dražší), ty ale vydržely jen jeden den na baterii a víceméně se nedaly ani používat. Sice značka, ale... Tak jsme koupili tyto s manželem a baterka vydrží skoro celý pracovní týden.
Byli jsme dost překvapení z množství funkcí a z té nízké ceny, ale po vyzkoušení to docela vše sedí.
Připomínky na pitný režim, tep, krokoměr, i kalorie. Hodně mi vyhovuje, jak to má hodně ciferníků, jednoduše se přetáhnou prstem.
Vybrali jsme si je finálně pak kvůli příjmání SMS zpráv a notifikací a GPS signálu a české a slovenské lokalizaci.
Aplikace do mobilu by chtěla trošku vyladit, ale nic hrozného, v rámci mezí.
Na ruce se nosí dobře, nic se neničí, funkce jako měření teploty nebo monitoring spánku ani moc nevyužiju, ale je dobrý vědět, že tam jsou - zvlášť v téhle Covidové době :-D - Hlídání a prevence proti Covidu super

Carneo Soniq+

Carneo Soniq+

Přidáno: 5. února 2021

• Velké číslice, pěkné ciferniky
  • Měřeni okysličení, teploty.
  • Měření tepu,tlaku

Hodinky mám chvíli, vyhovují.
Mají za ty peníze celkem dost funkcí.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25